• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
okanelt.com - "Türkiye'nin İngilizce Materyal ve Bilgi Kaynağı" | En Güncel En Sade En Kaliteli İngilizce İçerik Platformu

İngilizce Ünite Konuları
2020-2021 İngilizce Yazılıları
İngilizce Ünite Kelimeleri
İngilizce Sınavlar
Site Menüsü
Site Haritası
DYNED HAKKINDA HER ŞEY
Bu sayfada Dyned ile ilgili bütün bilgilere ulaşabilirsiniz. İşte Dyned ile ilgili sıkça sorulan sorular ve cevapları.


Dyned Nedir? Dyned Nasıl Kullanılır?

Dyned en basit deyişle 4. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm öğrencilerin kullanabileceği, İngilizceyi geliştirmeye yarayan bir İngilizce dil programıdır. Bu program sayesinde kullanıcılar özellikle dinleme ve konuşma olmak üzere İngilizce'nin tüm alanlarında kendini rahatlıkla geliştirebilir. 

Dyned Yabancı Dil Programını bilgisayar veya akıllı telefonunuza indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Tabi bunun için öncelikle öğretmeninizden aldığınız kullanıcı adı ve şifreleriniz gereklidir. Bu kullanıcı adı ve şifrelerinizle giriş yaptıktan sonra Dyned çalışmaya başlayabilir, performansınızı ve soncunuzu öğretmeninizden öğrenebilirsiniz.

Dyned Nasıl İndirilir? Dyned Nasıl Kurulur? Dyned Nasıl Yüklenir?

Dynedi buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Karşınıza gelen sayfada "Turkey (Sadece Resmi Okullar)" sekmesi seçilerek "Download for Windows" a tıklayarak indirebilirsiniz. Ayrıca şu sayfamızı ziyaret ederek kurulum için daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca şu videoyu izleyerek Dyned'i kolayca kurabilir çalışmaya başlayabilirsiniz.

Dyned nasıl şifre alınır? Dyned'e nasıl giriş yapılır? Dyned Kullanıcı adı ve şifre öğrenme ?

Dyned dil programı tüm dünyada özel sektörde ve devlet kurumlarında kullanılan bir programdır ancak Türkiye'de sadece resmi okullarda kullanılmaktadır. Bu sebeple Dyned kullanıcı adı ve şifrelerini 4. sınıftan başlayarak 12. sınıfa kadar tüm öğrenciler sadece öğretmenlerinden alabilirler. Diğer kişiler Dyned dil eğitim sistemini kullanamazlar.

Dyned kullanıcı adı ve şifrenizi aldıktan sonra buradaki videoyu izleyerek nasıl giriş yapılacağını kolayca görebilirsiniz.

Dyned'e Öğrenci Kaydetme? Dyned'e Öğrenci Ekleme? Dyned'e Nasıl Öğrenci Kaydedilir? Dyned Öğrenci Nasıl silinir?

2017 yılından itibaren Dyned'e öğrenci ekleme sistemi tamamen değişti. Dynede öğrenci kaydetmek, öğrenci eklemek veya silmek için artık www.dynedkayityonetimisistemi.meb.gov.tr adresine girmek ve gerekli işlemleri yapmak gerekiyor. İşte Dynede öğrenci ekleme kaydetme işlemlerini yapmak için bilmeniz gerek her şey için lütfen buraya tıklayınız.

Dyned Records Manager nasıl indirilir? 

Öğretmenlerin öğrencilerini Dyned sisteminden takip edebilmeleri için Dyned Record Manager indirmeleri gerekmektedir. Dynedi buraya tıklayarak bilgisayarınıza indirip kurduktan sonra sırasıyla "Bilgisayarım-C:-Progam Files-Dyned" klasörüne girin. Burada Records Manager'ı göreceksiniz. Bu dosyayı masa üstüne kopyalayarak Records Manager'a giriş yapabilirsiniz.

Dyned Racords Manager Şifresini nasıl alırım? Dyned Racords Manager öğretmen girişi? Dyned Racords Manager kullanıcı adı ve şifresi alma? 

www.dynedkayityonetimisistemi.meb.gov.tr adresine giderek okul kurum kodu ve okul dyned şifresini (okulun mebbis ana sayfasından alabilrsiniz) , e posta adresinizi girin. E posta adresinize gelen şifreyi de bu ekrana girerek sınıf oluşturabilirsiniz. Sınıf oluştururken sizden e posta ve şifrenizi girmenizi isteyecek. İşte oraya girdiğiniz e posta ve şifrenize Dyned Records Manager a giriş yapabilir, öğrencilerinizi takip edebilirsiniz.

Umarım faydalı olmuştur. Hepinize iyi çalışmalar dilerim.Anahtar kelimeler: dyned kayıt yönetimi sistemi,  Dyned Records Manager, dyned giriş, dyned indirme, dyned kullanıcı adı ve şifreleri, dyned indir, dyned pro indir, dyned giriş, dyned kayıt yönetim, dyned nasıl yüklenir, dyned nasıl şifre alınır
  
12678 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın