• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
okanelt.com - "Türkiye'nin İngilizce Materyal ve Bilgi Kaynağı" | En Güncel En Sade En Kaliteli İngilizce İçerik Platformu

ingilizceciyiz.com

2021-2022 İLKOKUL ORTAOKUL LİSE YAZILI SORULARI VE ÖĞRETMENE ÖZEL YAZILILAR İNGİLİZCECİYİZ.COM'DA...
İngilizce Ünite Konuları
2021-2022 İngilizce Yazılı Soruları
İngilizce Ünite Kelimeleri
İngilizce Sınavlar
Site Menüsü
Site Haritası

8. Sınıf İngilizce 10. Ünite Natural Forces

Sayın İngilizce öğretmenlerim ve sevgili öğrenciler. Bu sayfada 8. Sınıf 10. Ünite Natural Forces (Doğal Güçler Ünitesi) ile ilgili kelimeler, konu anlatımı, etkinlikler, test ve soruları bulabilirsiniz. 

2020-2021 eğitim öğretim yılı 8. sınıf ingilizce adına aradığınız her şey okanelt.com ve ingilizceciyiz.com işbirliğiyle sizlerle. Bu sayfada 8. sınıf İngilizce 10. ünite kelimeleri pdf, konu anlatımı pdf, test, çalışma kağıtları, oyunlar, kelimeleri resimli, kelime quizi, deneme sınavı bulabilirsiniz. İçeriklerimiz her gün güncellenmekte olup, aktif olmayan veya bulamadığınız içerikler için ilerleyen günlerde sitemizi mutlaka ziyaret ediniz. Her geçen gün içeriklerimiz çoğalmakta olup, yeni içerikler eklenmektedir.

 

8. SINIF İNGİLİZCE 10. ÜNİTE NATURAL FORCES

8. sınıf İngilizce 10. ünite the internet ünitesidir. 8.sınıf ingilizce 10.ünite kelimeleri, konuları, oyun (cram, jeopardy, wordwall vb.), çalışma kağıdı (worksheet), ders kitabı cevapları, deneme sınavları, değerlendirme testi, etkinlikleri için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

 


Yorumlar - Yorum Yaz